В окупованому Донецьку у квартирах замість газу пішла вода

В одному з будинків в окупованому Донецьку несподівано замість газу пішла вода

Інцидент стався в будинку по вул. Купріна в Ленінському районі міста, передає Depo.Донбас з посиланям на "Донецкие новости".

Мешканці будинку були здивовані, коли несподівано з газових труб стала текти вода, заповнюючи газові прилади і лічильники. Вода текла із газових плит. І все це відбувалося практично у всіх п'яти квартирах по стояку житлового будинку.

Як з'ясувалося, в цьому виявився винним один з мешканців. Він вирішив заощадити на ремонті газової колонки і спробував полагодити її самостійно. В результаті переплутав газовий і водяний шланги. Він перекрив подачу води, потім негайно викликав аварійну газову службу. Газівники на кілька днів перекрили подачу газу на всі квартири під'їзду, щоб просушити систему.

"Ситуація ускладнюється тим, що необхідно потрапити в кожну квартиру і перевірити всі газові прилади. Задіяні істотні як матеріальні, так і людські ресурси", - пояснив головний інженер компанії "Донбасгаз" Олексій Цюпка.

Всі витрати за ремонт лічильників і відновлення газопостачання покладені на винного. Якою буде сума, газовики ще не порахували, але з досвіду аналогічних аварійних ситуацій суми відшкодування шкоди можуть оцінюватися десятками тисяч рублів.

До речі, подібні випадки в Донецьку відбувалися не раз. З початку 2016 року вже зафіксовані 6 таких випадків в Макіївці і Донецьку. А на початку року в одному з районів Донецька одразу 20 квартир залишилися без газу майже на тиждень, а вода в зовнішньому газопроводі просто замерзла.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас