ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вистачить лише на тиждень: У "ДНР" заявляють про паливну кризу

"Заступник голови комітету з промисловості і торгівлі" "ДНР" Євген Орлов заявив про проблеми з дизпаливом на заправках "республіки"

Depo.Донецьк
19 квітня 2018 22:38
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє терористичний ресурс DNR LIVE.

"У нас паливна криза, яка збілася з початком посівної кампанії. У зв'язку з чим необхідно вживати термінових заходів", - сказав Орлов.

Він нагадав, що проблеми з дизельним паливом в "ДНР" з'явилися ще в середині січня 2018 року.

"В першу чергу це пов'язано з ситуацією на самому паливному ринку в РФ. При збільшенні ціни на нафту знижується мотивація для виробництва палива. В результаті чого виникає нестача такого палива. Другим ключовим моментом є те, що ліцензування почалося в січні, в той період, коли відбулися зміни правил на самому ринку в РФ", - пояснив він.

За його словами, "за один день ціна на дизель виросла на 7 рублів, при тому, що в Росії таке паливо подорожчало на 1,30 руб. Тобто, це було штучне подорожчання, викликане монопольним становищем єдиного паливного трейдера в "ДНР".

Орлов заявив, що обсягу запасів дизельного палива в "ДНР" вистачить буквально на тиждень.

Раніше генеральний директор підконтрольного угрупованню "ДНР" підприємства "Республіканська паливна компанія" Ігор Бадусев запевняв, що дефіциту дизельного палива немає.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook