"Віджатий" пивзавод в окупованому Донецьку очолив росіянин, - ЗМІ

"Віджатий" Донецький пивоварний завод очолив Дмитро Міренков, який раніше працював начальником виробництва пивоварного заводу "Ефес" в російському Ростові-на-Дону

Depo.Донецьк
20 березня 2017 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Остров.

"У суботу, 18 березня, сепаратистські ЗМІ повідомили, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченко запустив в роботу "Донецький пивоварний завод". При цьому в якості директора фактично "віджатого" підприємства виступив такий собі Дмитро Міренков", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у Мережі вдалося знайти тільки одного Дмитра Міренкова, пов'язаного з пивоварною справою. І на ряді сайтів він вказаний саме як начальник виробництва пивоварного заводу "Ефес" в Ростові-на-Дону, який контролює Efes Breweries International.

"Користувачі соцмереж дивуються, як на заводі примудрилися почати розлив пива за 18 днів після "введення зовнішнього управління", якщо продукт має дозрівати кілька тижнів. Судячи з соцмереж, цікавить жителів окупованій території і питання, звідки "віджатий" у власників завод отримує сировину для виробництва своєї продукції", - зазначає видання.

Довідка: Донецький пивоварний завод, який має назву "Сармат", був побудований і запущений в 1962 році. У 2012 році завод був придбаний холдинговою компанією "Efes Breweries International", що входить до турецької "Anadolu Group". З початком військових дій на Донбасі компанія виявилася практично відрізаною від свого заводу в Донецьку. Підприємство не працювало два з половиною роки. Окупаційні "влади" заявили, що вводять на пивзаводі своє "зовнішнє управління".

Нагадаємо, 27 лютого ватажки так званих "ДНР" та "ЛНР" висунули ультиматум блокувальникам Донбасу з вимогою припинити блокаду до 1 березня, пригрозивши "віджати" всі підприємства української юрисдикції на тимчасово окупованих територіях.

Вже 1 березня ватажки ОРДЛО оголосили про "націоналізацію" українських підприємств на Донбасі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас