ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ватний спорт: "Беркути", "Детонатори", "Юні Новороси" та інші спортивні команди "Мотороли" і "Гобліна"

Спортивне життя в анексованому Криму і "Новоросії" дійсно "процвітає"
Depo.Донецьк
8 квітня 2015 15:51
ФОТО: depo.ua
Ватний спорт: "Беркути", "Детонатори", "Юні Новороси" та інші спортивні команди "Мотороли" і "Гобліна"
Ватний спорт: "Беркути", "Детонатори", "Юні Новороси" та інші спортивні команди "Мотороли" і "Гобліна"

Depo.ua пропонує насолодитися, як донеччанам замість "Шахтаря" втюхали "Юного Новороса", а кримчани тепер ходять на "Беркут" та "Детонатор"

ФК "Юний Новорос"

Перша донецька футбольна команда, яку створили наприкінці 2014 року. Назва клубу походить від пропагандистської дитячо-юнацької організації "Юний Новорос", створеної у "ДНР". Ця організація займається різними спортивними змаганнями, робить вигляд, що слідкує за здоров'ям та розвитком молоді. Також через неї у "ДНР" надходить різноманітна "допомога" з Росії. Наприклад, формою допомагає приватна військова фірма з Санкт-Петербурга. ФК "Юний Новорос" так само як і сама організація займається пропагандою. Гравці всюди фотографуються з прапорами "ДНР" та "Новоросії".

ФК "Беркут"

У Євпаторії створили футбольний клуб "Беркут". назвали на честь спецпризначенців, які розганяли Майдан під час Революції Гідності. У Росії, а ще більше в анексованому Криму, зараз пропаганда "Беркуту" на такому ж високому рівні, як і нав'язування любові до "Новоросії", "ДНР" та "ЛНР". "Беркут" успішно грає у Кубку Криму (дійшов до півфіналу) та кримському футбольному турнірі на зразок місцевого чемпіонату. А на трибунах у Євпаторії піарять "Єдіную Росію".

ФК "Детонатор"

Клуб із Севастополя грав у чемпіонаті Криму ще до анексії. Але сьогодні ця назва стала навіть символічною для місцевої "вати". 

ФК "Новоросія"

У російському Краснодарі настільки багато зомбі, що навіть футбольний клуб створили. У соцмережах є відповідна закрита сторінка команди. Грає він десь на першість районів.

Баскетбольний клуб "Союз" та "Новий Донецьк"

Аутсайдер та лідер "Першої баскетбольної ліги "ДНР". Назва "Союз" не є чимось новеньким - у Росії є досить багато таких команд, наприклад, БК "Союз" з міста Зеленоград. А от "Новий Донецьк" - команда так званого президента Федерації баскетболу "ДНР" Головіна. Він є гравцем цього клубу, а також давнім вболівальником БК "Донецьк", що грав свого часу у Суперлізі. У той час Головін ще був патріотом України та головою донецької баскетбольної федерації. Тепер у "ДНР" є "Новий Донецьк" з новим Головіним.