В "ДНР" обіцяють новорічний "шмон" власникам українських паспортів
Окупанти "ДНР" заявили, що у новорічні свята виявилятимуть людей із українським паспортом, затримуватимуть їх і доправлятимуть до "відділення поліції"
- Донбас
-
22 грудня 2020 15:47
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "МВС ДНР".
Зокрема, "заступник міністра МВС ДНР" Дмитро Тарєєв нагадав, що в ОРДО діє паспортний режим і мешканці окупованої території завжди мають тримати при собі паспорт, "особливо в новорічні свята".
Він пояснив такі заходи "боротьбою з диверсійно-розвідувальними групами". При цьому люди з українськими документами бойовикам видаються найбільш небезпечними.
"На даний момент відсутні зразки для проведення порівняльного дослідження виданих на території України паспортів. У зв'язку з цим, співробітники міністерства внутрішніх справ ДНР не мають можливості визначити легітимність зазначеного документа і встановити особу власника", - заявив Тарєєв.
Виявиленим власникам українських паспортів обіцяють "святковий" візот до "поліції" з дактилоскопією і всіма іншими "радостями".
При цьому на окупованій Донеччині оголосили, що новорічні вихідні триватимуть з 31 грудня до 10 січня і на цей період "комендантську годину" скасовують.
Нагадаємо, що раніше на окупованій Донеччині бойовики вимагали "легалізувати в республіці" паспорти України (паперові та ID), видані після липня 2014 року і обіцяли власникам таких документів "проблеми на КПП".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО