ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Росії журналісти три дні вирізали ножицями з газети статтю про обгорілого на Донбасі бурята

Стаття про бурятського танкіста Доржі Батомункуєва, який важко поранений в бою під містом Дебальцеве та став широко відомим після зустрічі з Йосипом Кобзоном, відображеній в сюжетах російських ЗМІ, таємниче зникла з віддрукованого тиражу регіональної газети "Нова Бурятія"
Depo.Донецьк
8 квітня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua

Через кілька місяців після того, як бурятський танкіст став знаменитістю, журналіст газети "Нова Бурятія" вирішив поцікавитися долею Батомункуева і з'ясував, що той лікується в лікарні в сусідньому Забайкальському краї, а його мати скаржиться на відсутність допомоги з боку Міністерства оборони Росії, передає Донбас.depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Він написав статтю, яка майже відразу після публікації була видалена з сайту видання та вирізана з уже надрукованого накладу. Головний редактор "Нової Бурятії" не вважає те, що трапилося, цензурою, а автор матеріалу говорить, що не впевнений, чи буде він і далі займатися історією пораненого танкіста.

Ще один співрозмовник "Радіо Свобода", журналіст інший бурятської газети, впевнений, що статтю зняли з сайту і вирізали з друкованого тиражу на вимогу спецслужб.

Як зазначив головред видання, працівники редакції три дні вирізали статтю з віддрукованого тиражу.

Відзначимо, стаття наразі доступна у кеші Google.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, біженцям з України в Бурятії заборонили скаржитися журналістам на погані умови життя в Росії.