ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В окупованій Горлівці бойовики порізали на метал найкращу шахту, інші теж закриють

В окупованій Горлівці бойовики "ДНР" розграбували шахту ім. Леніна
Depo.Донецьк
4 червня 2015 16:54
ФОТО: depo.ua

Про це написала Gorlivka.ua з посиланням на місцевого шахтаря, який був присутній на зборах співробітників з ватажками бойовиків, повідомляє Донбас.depo.ua.

 За його словами, рішення закрити шахту однозначне, сподіватися нема на що. Крім цього було озвучено, що незабаром всі шахти в місті остаточно зупинять роботу. Тим, хто має бажання і можливості, порекомендували працевлаштуватися в Донецьку, де ще йде вуглевидобуток, або їхати в Росію.

Шахта ім. Леніна входила в структурний підрозділ ДП "Артемвугілля". У середині травня повідомлялося, що бойовики почали різати металоконструкції на поверхні цього вугільного підприємства. За інформацією місцевих жителів, робочі горизонти шахти 1190 і 1080 в даний час затоплені, так як відключені насоси.

Горлівська шахта ім.Леніна була однією з найперспективніших з чотирьох, що залишилися в Горлівці, тому що у неї є новий горизонт, а це запаси вугілля на 10-12 років. Причому вугілля найвищої якості, марки К 1.

Крім цього шахтарі кажуть, що зарплат не бачили вже давненько, якщо не вважати незначних сум до трьохсот гривень, які видаються раз на півроку.

Однак, робити офіційну заяву бойовики Горлівки не поспішають.