UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В "Л-ДНР" вирішили "висмоктати з пальця" позитивний імідж структури Курченка

На окупованому Донбасі вирішили сформувати позитивний імідж компанії "Внєшторгсервіс" (ВТС), яку пов'язують з екс-регіоналом олігархом Сергієм Курченком

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив колишній ватажок "розвідки "ДНР" Євген Тинянський, передає Depo.Донбас.

За його словами, до 18 березня, усім значним філіями ВТС поставлена ​​задача надати одному з директорів з виробництва ЗАТ ВТС, у зв'язку з частими появами в новинних стрічках компрометуючої ВТС інформації, дані для формування позитивного іміджу.

"Прийнято не легке рішення про проведення комплексу заходів на формування позитивного іміджу компанії, як в очах широкої громадськості, так і серед співробітників ВТС. З метою створення позитивного інформаційного поля в ВТС, кожній філії необхідно на щотижневій основі, організувати збір, надання позитивної інформації, що стосується очолюваного ним об'єкту господарювання. Відомості про плюси, трудові успіхи колективу, виробничі досягнення, інформація про успішні планові ремонти, технічні інновації, відомості соціальнозначущих заходів, конструктивну взаємодію з місцевими органами влади, допомога місцевим громадам, інформація про особисті успіхи співробітників", - процитував Тинянський наказ .

Він зазначив, що займатися цим буде спеціально введений для цього в штат ВТС і посаджений на не погану зарплату співробітник - колишній журналіст Раміль Замдиханов.

"Треба розуміти, буде висмоктувати з пальця позитив і натягувати сову на глобу", - додав Тинянський.

Нагадаємо, ВТС керує усіма підприємствами з українською юрисдикцією на підконтрольному "Л-ДНР" Донбасі, які привласнили окупанти у 2017 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook