ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ДНР" засудили до страти і довічного "донських казаків"

В "ДНР" винесли суворі вироки банді "Казачого союзу "Область війська Донського", яка викрадала, катувала та вбивала мешканців Донеччини, здійснювала вимагання та грабежі

Depo.Донецьк
22 листопада 2018 12:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляють підконтрольні "ДНР" сайти, одного "казака" засудили до смертної кари, вісьмох підсудних - до довічного позбавлення волі і ще одного підсудного - до 13 років позбавлення волі, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що членами казачої банди переважно були особи, які мають судимість за раніше скоєні злочини.

У 2015 році з метою отримання фінансової та іншої матеріальної вигоди "казаки" здійснили низку особливо тяжких злочинів.

Так, в період березня-квітня 2015 року членами банди в районі села Глинки Старобешівського району з метою залякування інших "казаків", був убитий їхній "побратим".

"Далі, з метою приховування слідів вчиненого злочину, до його тіла прив'язали рейку і скинули труп у заповнене водою приміщення водонасосної станції", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у квітні 2015 року "казаки", попередньо зібравши інформацію про осіб, які могли зберігати грошові кошти або інші матеріальні цінності за місцем свого проживання, із застосуванням зброї скоїли низку розбійних нападів на цих цивільних осіб з метою заволодіння їх майном.

"Казаки" приходили додому до мирних мешканців, погрожували насильством.

З метою приховати один з розбійних нападів 22 квітня 2015 року членами банди був викрадений чоловік, який потім деякий час незаконно утримувався на "казачій" базі, а згодом після застосування до нього тортур був убитий учасниками казаками в районі села Глинки Старобешівського району.

З метою приховування злочину до тіла прив'язали чотири металевих пластини і скинули його в заповнений водою приміщення водонасосної станції в районі того ж села.

Всі злочини були ретельно сплановані, відбувалися з чітким розподілом ролей між членами стійкої озброєної групи.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook