В "ДНР" погрожують "переламати ноги" шахтарям, які будуть брати участь у мітингах протесту

Шахтарі окупованого Донбасу повідомили, що вони готові до участі у акціях протесту проти політики самопроголошеної "ДНР", однак бояться

Depo.Донецьк
18 травня 2017 22:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Сегодня".

При цьому зазначається, що результатом протесту минулого місяця на одній з центральних площ окупованого Донецька став початок активного переслідування бойовиками його учасників.

За словами донеччанина Олександра, спочатку мешканці міста були шоковані тим, що так звана "влада" в день акції протесту, влаштувала на площі спортивне змагання, підготовка до якого тривала лише одну ніч.

"Факт того, що шахтарі вирішили зібратися, не приховувався - через соцмережі закликали вийти. І вимога була банальною: "Дайте нам роботу та можливість годувати свої сім'ї!" - каже Олександр.

Також чоловік зазначив, що потім до найбільш активних мітингувальників додому почали приходити "гості" в формі та стверджувати, що активісти ведуть протизаконну діяльність.

"Нам погрожували поламати ноги або відправити окопи копати. Зараз про протест навіть в голос бояться говорити. Лише між собою пошепки", - розповів чоловік.

Нагадємо, що окупанти зірвали мітинг голодних шахтарів у Донецьку.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас