В "ДНР" автомобіль бойовиків влаштував перегони та небезпечні маневри з патрулем ОБСЄ

На окупованій Донеччині автомобіль бойовиків "ДНР" влаштував перегони та небезпечні маневри з патрулем ОБСЄ

Як йдеться у звіті ОБСЄ, 2 квітня під час патрулювання в районі Заїченко (непідконтрольний урядові, 26 км на північний схід від Маріуполя) спостерігачі помітили транспортний засіб, передає Depo.Донбас.

Зазначається. що авто було із цивільними номерними знаками і рухалося у протилежному напрямку, а потім різко виїхало на дорожню смугу, по якій прямував патруль СММ, змусивши перший автомобіль патруля звернути для уникнення зіткнення.

Потім згаданий транспортний засіб повторив цей маневр у напрямку другого автомобіля патруля і поїхав геть. Приблизно через 1 годину, коли патруль СММ перебував поблизу Заїченка, спостерігачі знову помітили той же цивільний транспортний засіб із двома чоловіками в одязі військового типу, який рухався прямо на патруль.

Транспортний засіб різко зупинився майже впритул до першого автомобіля патруля, а потім здав назад і повторив цей маневр у напрямку другого автомобіля патруля, знову ж таки різко загальмував, ледве не зіткнувшись з автомобілем Місії. Після цього транспортний засіб здав назад і поїхав геть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас