Усі на цвинтар: У "ДНР" знайшли нові місця прийому сигналу від Vodafon (ВІДЕО)

На окупованій території Донеччини триває "квест" з пошуку місць, де можна піймати гарний сигнал від мобільного оператора Vodafon

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють у соцмережах.

Місцевий житель порилюднив відео, на якому повідомляє, що "піймав" чудовий сигнал від Vodafon в районі одного з цвинтарів поблизу Донецька. У коментарях користувачі зазначають, що також гарний прийом цього оператора є і на цвинтарі, що поблизу ДАП.

"Всі на цвинтар! За Водафоном!", - сумно жартують у коментарях.

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу, 19 січня він з'явився тільки в "ЛНР".

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Згодом в "ДНР" з продажу зникли "SIM-карти" терористичного мобільного оператора "Фенікс". А на сторінках соцмереж в Донецьку почали вже з'являтися оголошення про "спеціальні рейси" до місць, де ловить Vodafone.

Читайте також: Чому Захарченко не вмикає Vodafone на окупованій "ДНР" Донеччині

При цьому у Vodafone неодноразово заявляли, що немає ніяких технічних проблем для відновлення зв'язку на підконтрольній "ДНР" території Донеччині. На окупованій Луганщині з'язок з'явився 19 січня, цього ж дня зв'язок повинен був з'явитися і в "ДНР".

У Vodafone заявляли, що влада "ДНР" повинна ввімкнути електрику на обладнанні для відновлення зв'язку. На це в "ДНР" заявили, що Vodafone повинен сплачувати за електроенергію, а 5 лютого у "мінзв'язку "ДНР" заявили, що "для відновлення зв'язку необхідна "політична воля Києва",

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР