Українські військові чекають на масований наступ після Великодня

Бійці добровольчих батальйонів, військові та правоохоронці у зоні АТО передчувають, що після Великодня бойовикі перейдуть у великий наступ

Про це вони розповіли журналістам depo.ua.

Останнього часу почастішали артилерійські обстріли позицій українських військових, а прес-центр АТО доповідає, що ситуація в зоні проведення Антитерористичної операції загострюється. Терористи вночі постійно палять з мінометів та гармат, а над нашими позиціями сновигають безпілотники.

Звісно, що ані в Генштабі, ані в Національній гвардії України, ані в Дердприкордонслужбі інформацію про масштабний наступ, який можливо готує держава-агресор, якщо й мають, то усе одне не розповсюджують.

Тому ми запитали у добровольців та волонтерів. Хоча, дати відповідь не відмовився й правоохоронець. Заступник начальника ГУ МВД України в Донецькій області Илля Ківа на питання, чи не готується на його думку масштабний наступ з боку терористів відповів: "Так, я впевнений що наступ буде! Після Великодня у будь який момент".Один з прикордонників Донецького прикордонного загону що наразі дислокується в Маріуполі на умовах анонімності повідомив про підозри, що наступ почнеться протягом місяця в напрямку Маруполя.

Спікер "Правого Сектору" Закарпаття Володимир Гласнер розповів depo.ua, що вони "мають інформацію про вже сформовані кілька ударних груп сєпарів".

"Щодо дат і напрямків не можу нічого сказати, але якщо ударні групи готуються, то, відповідно, плануються і удари. Ми готові - це головне", - розповів він.

У "Айдарі" також готові до можливого наступу.

"Чому ж ви думаєте ми залишаємося на своїх позиціях? Ще буде жарко і ми дамо їм жару, бо вони така "сильна, мужня армія", що аж плакати хочеться! Для цього їм треба багато техніки, зброї, найманці. Нам би їх забезпечення, зброю, техніку, підтримку, а їм - наше, тоді побачили б хто сильніші. Хоча скоро рік в таких умовах воюємо і даємо їм піз...лей", - ромірковує "айдарівець" Євген.Волонтер з Жидачівщини Володимир Гаврон каже: враховуючи характер ворога у святкові дня треба не втрачати пильності.

"Дії путлєра важко передбачити, тому треба завжди розраховувати на гірше. До того ж,
досліджуючи події 70-ти річної давнини можна сказати, що саме на Різдвяні та Великодні свята НКВД і МГБ робили на українських підпільників напади, засідки, вивозили родини до Сибіру. Тому саме на Великдень треба бути вдвічі пильніше. Але зараз ще мокро і тому важка ворожа техніка непрохідна", - говорить Володимир.

А от майбутній боєць "Азову" Олексій, що знаходиться зараз на базі полку поділився думками, що масованого наступу очікувати не слід.

"Поки що в нас тихо. Наступати масштабно не будуть, тому що дуже бояться США. Якщо зараз російська техніка офіційно суне на територію України, до Росії будуть дуже серйозні питання з боку світу", - обґрунтовує він свою думку.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, представник групи партизанів "Тіні" Олександр Гладкий оприлюднив інформацію розвідки про підготовку бойовиків "ЛНР" і "ДНР" до глобальної війни

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас