Українські військові чекають на масований наступ після Великодня

Бійці добровольчих батальйонів, військові та правоохоронці у зоні АТО передчувають, що після Великодня бойовикі перейдуть у великий наступ
Українські військові чекають на масований наступ після Великодня
Українські військові чекають на масований наступ після Великодня

Про це вони розповіли журналістам depo.ua.

Останнього часу почастішали артилерійські обстріли позицій українських військових, а прес-центр АТО доповідає, що ситуація в зоні проведення Антитерористичної операції загострюється. Терористи вночі постійно палять з мінометів та гармат, а над нашими позиціями сновигають безпілотники.

Звісно, що ані в Генштабі, ані в Національній гвардії України, ані в Дердприкордонслужбі інформацію про масштабний наступ, який можливо готує держава-агресор, якщо й мають, то усе одне не розповсюджують.

Тому ми запитали у добровольців та волонтерів. Хоча, дати відповідь не відмовився й правоохоронець. Заступник начальника ГУ МВД України в Донецькій області Илля Ківа на питання, чи не готується на його думку масштабний наступ з боку терористів відповів: "Так, я впевнений що наступ буде! Після Великодня у будь який момент".Один з прикордонників Донецького прикордонного загону що наразі дислокується в Маріуполі на умовах анонімності повідомив про підозри, що наступ почнеться протягом місяця в напрямку Маруполя.

Спікер "Правого Сектору" Закарпаття Володимир Гласнер розповів depo.ua, що вони "мають інформацію про вже сформовані кілька ударних груп сєпарів".

"Щодо дат і напрямків не можу нічого сказати, але якщо ударні групи готуються, то, відповідно, плануються і удари. Ми готові - це головне", - розповів він.

У "Айдарі" також готові до можливого наступу.

"Чому ж ви думаєте ми залишаємося на своїх позиціях? Ще буде жарко і ми дамо їм жару, бо вони така "сильна, мужня армія", що аж плакати хочеться! Для цього їм треба багато техніки, зброї, найманці. Нам би їх забезпечення, зброю, техніку, підтримку, а їм - наше, тоді побачили б хто сильніші. Хоча скоро рік в таких умовах воюємо і даємо їм піз...лей", - ромірковує "айдарівець" Євген.Волонтер з Жидачівщини Володимир Гаврон каже: враховуючи характер ворога у святкові дня треба не втрачати пильності.

"Дії путлєра важко передбачити, тому треба завжди розраховувати на гірше. До того ж,
досліджуючи події 70-ти річної давнини можна сказати, що саме на Різдвяні та Великодні свята НКВД і МГБ робили на українських підпільників напади, засідки, вивозили родини до Сибіру. Тому саме на Великдень треба бути вдвічі пильніше. Але зараз ще мокро і тому важка ворожа техніка непрохідна", - говорить Володимир.

А от майбутній боєць "Азову" Олексій, що знаходиться зараз на базі полку поділився думками, що масованого наступу очікувати не слід.

"Поки що в нас тихо. Наступати масштабно не будуть, тому що дуже бояться США. Якщо зараз російська техніка офіційно суне на територію України, до Росії будуть дуже серйозні питання з боку світу", - обґрунтовує він свою думку.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, представник групи партизанів "Тіні" Олександр Гладкий оприлюднив інформацію розвідки про підготовку бойовиків "ЛНР" і "ДНР" до глобальної війни