ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Захарченка знайшли, хто винен у відсутності зв'язку Vodafone в "ДНР"

У "ДНР" звинуватили Адмінстрацію президента України у перешкоджанні відновленню зв'язку мобільного оператора Vodafone на окупованій частині Донеччини

Depo.Донецьк
22 березня 2018 23:09
ФОТО: depo.ua

Ватажки ОРДО запевняють, що готові сприяти у відновленні роботи мобільного оператора Vodafone, про це повідомляють терористичні ЗМІ, передає Depo.Донбас.

"Ми робимо все можливе, щоб зв'язок включити ... Ми зробили офіційну пропозицію ОБСЄ. Я зустрічався з представниками ОБСЄ. На зустрічі ми дали чітку позицію, що ми готові надати максимальне сприяння", - зазначив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.

"Міністр зв'язку республіки" Віктор Яценко заявив, що всі перешкоди зі співробітництва з оператором Vodafone здійснюються "Адміністрацією президента України".

"На даний момент всі перепони, які формуються з відновлення роботи компанії Vodаfone і будь-яких приєднань нашого оператора" Фенікс ", йдуть виключно з боку позиції адміністрації Порошенко ... Компанія Vodаfone готова з нами співпрацювати", - заявив Яценко.

Нагадаємо, що 14 березня у Мінську ТКГ домовилась з планом відновлення мобільного зв'язку в "ДНР".

Станом на кінець січня 2018 року у "ДНР" хвалилися, що вдалося продати більше 820 тисяч стартових пакетів мобільного оператора сепаратистів "Фенікс".

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook