У Калмикії два тижні мітингують проти призначення мером екс-ватажка "ДНР"

У Калмикії на Росії два тижні жителі протестують проти призначення в.о. керівника адміністрації міста Еліста екс-ватажка угруповання "ДНР" Дмитра Трапезникова

Програмісту Алдару Антонову 35 років, і він брав участь у всіх мітингах проти людини, який, судячи з усього, брав участь в управлінні угрупованням "ДНР" з 2014-го року - аж до короткого керівництва "республікою", передає Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода".

За словами Антонова мешканців не влаштовує те, що Трапезніков був на високому посту в "ДНР".

"Тому що, наскільки я знаю, "ДНР" - це не визнана ніким, жодною країною світу республіка, і там проходили бойові дії, і, судячи з усього, там відбувалися злочини. Тобто він якщо і не прямо, то він до них якось побічно причетний, до цих злочинів. Доказів, звичайно, прямих немає, але якщо логічно подумати, то дуже велика ймовірність, що це так. Плюс ще були статті, що він прострілив своєму соратнику ногу. Я вважаю, що це вже неприпустимо, щоб така людина займав посаду глави нашого міста", - додав він.

Антонов каже, що в місті таких протестів вже давно не було. Чоловік розуміє, що призначення Трапезнікова відбулося за бажанням Кремля, зокрема радника президента Росії Владислава Суркова.

"Такого я давно вже не пригадаю, щоб таке було. І на ці неузгоджені акції збиралося понад 500 осіб", - додав він.

Антонов додав, що сам не вважає, що в Україні іде "громадянська війна".

"Моя позиція така, що там не громадянська війна, а це агресія проти України", - сказав він.

Нагадаємо, 26 вересня 2019 року, колишній ватажок "ДНР" Дмитро Трапезніков очолив адміністрацію Елісти (центр Республіки Калмикія).

Вже 29 вересня жителі міста Еліста вийшли на народне зібрання на площі Перемоги, вимагаючи звільнення з посади в.о мера Дмитра Трапезнікова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook