У Горлівці окупанти старанно створюють "Русский Край" з окремою "адміністрацією" і "мером"

В "Русский Край" хочуть перейменувати селище Байрак, що в окупованій Горлівці Донецької області

У "ДНР" в Горлівці створюють селище "Русский Край", передає Depo.Донбас з поисланням на соцмережі..

"Влада ДНР" в окупованій Горлівці постійно намагаються "створити" в місті будь що "російське". У повідомленнях окупаційної "адміністрації" згадувалося "російське кладовище" в селищі Зайцеве.

Потім окупаційна "влада" почала створювати селище "Русский Край". Про це "селищі" регулярно робляться репортажі для місцевого або російського ТБ і терористичних ЗМІ. Насправді новостворене селище має всього пару вулиць на околиці селища Байрак, на яких живе 121 особа. У самому ж селищі Байрак проживає кілька тисяч чоловік.

Але пропагандисти вирішили, що у "селища" буде "глава адміністрації селища". Це якась Ганна Анатолівка, яка представляється в інтерв'ю російському пропагандиста Олексію Смирнову "главою адміністрації". Найголовніше, що, на її думку селищу потрібна "гуманітарка". Слід зазначити, що "голови адміністрацій" є тільки в селищах Зайцеве, Гольмовський, Пантелеймонівка і Озерянівка. Тобто Анна Анатоліївна вирішила сама себе призначити?

Перейменувати Байрак, який, до речі, є одним з найстаріших місць Горлівки, які згадуються в історичних хроніках (перша згадка 1707 рік), буде занадто помітно. Тому, вирішили перейменовувати "поступово" - до назви Байрак стали приписувати слова "Русский Край".

"Так, на сайті окупаційної "адміністрації" з'явилося оголошення "Автобус № 81 з селищем Байрак Русский Край буде слідувати згідно графіка ...".

Але горлівчане з обуренням ставляться до їх зусиль. 

"Не можу на карті знайти селище "Русский Край" може перейменували?", - пише мешканка окупації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР