У Донецьку бойовики "віджимають" церкву євангельських християн-баптистів

У Донецьку бойовики планують опечатати і "націоналізувати" будівлю церкви євангельських християн-баптистів "Світло Євангелія"

Про це повідомляє організація  Global Christian Support, передає Depo.Донбас.

Відзначається, що парафіяни виносять з церкви все речі і меблі, так як о 18:00 бойовики "ДНР" планували опечатати будівлю.

Церква "Світло Євангелія" розташована в Кіровському районі. Будівля церкви будувалося парафіянами за власні кошти протягом 10 років. Будівництво було закінчено в 2010 році.

"22 травня в 18.00 терористи "ДНР" планують опечать церкву ЄХБ "Світло Євангеліє" в Донецьку. Парафіяни зараз забирають все речі, які можуть понести, а також просять про молитву", - йдеться у повідомленні.

"Я дуже переживаю за свою церкву. Будь ласка, моліться, щоб її все-таки будівля не відібрали", - просить член церкви, Юлія.

"Ніхто нічого не намагався пояснити, чому забирають приміщення. Хто там сьогодні був, кажуть видовище не з приємних. Таке відчуття, що треба встигнути з тонучого корабля. Сьогодні зрізали батареї, відкручували світильники, вивозили речі", - поділилася член церкви Тетяна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР