У Донецьку разом з ватажком банди Прилєпіна затримали бойовика "Араба"

Ідеолог "русской весни", російський пропагандист Едуард Лимонов повідомляє подробиці розборок бойовиків у Донецьку 

Як повідомляє Depo.Донбас, про це написав блогер Necro Mancer.

Лимонов повідомив, що разом з ватажком бойовиків Прилєпіна Сергієм Фомченковим (позивний "Фоміч") затримали бойовика з позивним "Араб".

Нагадаємо, після ліквідації ватажка "ДНР" Олександра Захарченка було розпущено т. зв. "Міністерство оборони", а також йде процес перепідпорядкування розрізнених загонів бойовиків єдиному російському командуванню. Одним з таких загонів був "батальйон прілепінцев".

Кількома тижнями раніше в Донецьку роззброїли батальйон Прілепіна. Як заявив екс-представник "МЗС ДНР в Росії" Костянтин Долгов: "Якщо у тебе зброю в руках - ти повинен бути в армії і воювати. А не сидіти в готелі в центрі Донецька, нюхати фен, селф і розповідати випадковим теличку, який ти крутий".

За його словами, бойовикам Прилєпіна наказали здати зброю, на що ті категорично відмовилися. Бойовиків роззброїли і зброю конфіскували. Сам Прилєпин втік в Росію.

У банді залишалося близько 50 осіб. понад 300 (хто не мав негативного минулого і був чистий перед "державою") подали рапорт і перейшли в інші "структури" протягом останніх місяців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook