У "ДНР" з жовтня більше не буде "міністерства оборони": Банди розподіляють примусово

З жовтня 2018 року на окупованій Донеччині припинить існування "міноборони" бойовиків, нині всі банди намагаються поділити між собою "МВС" та "народна міліція"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на російське видання "Новая газета".

Повідомляється, що з 1 жовтня у "ДНР" більше не буде "міністерства оборони".

"Для Володимира Кононова ( "Царя") все це стало несподіванкою - він не побачив себе в списку затверджених міністрів і на ранок побіг розбиратися, але в адміністрації "ДНР" його не прийняли.Особовий склад міністерства оборони тепер має влитися в структуру Народної міліції "ДНР" (за винятком раніше судимих)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "Цар" нібито має очолити "військове училище" в окупованому Донецьку. А от що буде з громадянином Росії, заступником "міністра оборони "ДНР" Сергієм Великородним, що перебуває у федеральному розшуку на Росії за статтею "Шахрайство", невідомо.

"Можливо, теж перейде до складу Народної міліції. "Полк спеціального призначення" і РГСО повинні також перейти в підпорядкування МВС", - зазначають у матеріалі.

При цьому повідомляється, що в бойовиків "ДНР" такі зміни викликають часом досить бурхливий протест.

Приміром, бойові підрозділи Семерея ( "Семен") відмовляються переходити під керування "міністра внутрішніх справ "ДНР" Олексія Дикого, бо між цими структурами свого часу було серйозне протистояння. Але за даними видання, сам "Семен" практично силоміць заганяє людей в підрозділи "МВС", всупереч їхньому бажанню.

"Наприклад, батальйон письменника Захара Прилєпіна домовлявся з керівництвом Народної міліції про перехід до них, але щойно комбату Сергію Фомченкову ( "Фоміч") погодили цей перехід, його затримали за підозрою в самовільної передачі зброї батальйону корпусу тієї самої Народної міліції, яка конкурує з МВС", повідомляє видання.

Зазначається, що пізніше "Фоміча" взяли під домашній арешт, пояснивши це ймовірним "замахом диверсантів з України". Втім зазначається, що у цю версію ніхто не вірить і пояснюють це війною двох "відомств" за зброю.

"Якщо полк при розформуванні Міноборони йде під МВС з повним озброєнням, то у Народної міліції виникає серйозний конкурент - внутрішні війська, посилені підрозділами, що мають безперервний бойовий досвід з 2014 року. Дикий і його куратори отримують більше тисячі багнетів. Такий потенційний конфлікт нікому не потрібен", - пояснюють у матеріалі.

Повідомляється, що ситуація зайшла настільки далеко, що Олексія Дикого викликали в Москву для розглядів, документ, про перехід батальйона Прилєпіна в корпус "народної міліції" пропав, а "Фомич" опинився під конвоєм.

"Семерей же, щойно пройде реформа, повинен стати цивільною особою, тому що раніше був судимий. Всі інші батальйони, кураторів Семерея,вважають його зрадником. Практично всі розбврки всередині республіки проводяться "ім'ям Суркова", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, що Служба безпеки України оприлюднила переговори бойовиків "ДНР" Трапезнікова і Казакова, які борються за владу на окупованій Донеччині після смерті екс-ватажка Олександра Захарченка.

Раніше повідомлялося, що російські ЗМІ прознали, що Тимофєєв, Трапезніков і Казаков, які втекли з "ДНР" невдовзі після підриву ватажка бойовиків Захарченка, не змогли потрапити на прийом до російських кураторів у Москві.

Ввечері 31 серпня в окупованому Донецьку підірвали ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Він отримав смертельне поранення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас