ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" вигадали "дорожню карту" Vodafone та вимагають гроші

Влада "ДНР" хоче нав'язати Україні "дорожню карту" по обслуговуванню мережі українського мобільного оператора Vodafone на окупованій території Донеччини

Depo.Донецьк
16 травня 2018 22:26
ФОТО: depo.ua

Про це терористичним ЗМІ заявила прес-секретар представника "ДНР" на Мінських переговорах Дениса Пушила Вікторія Талакіна, передає Depo.Донбас.

"ДНР" виступила з проектом "дорожньої карти" заходів з обслуговування мережі Vodafone на території "республік", - йдеться в повідомленні.

За її словами, в документі знаходяться пропозиції щодо визначення правового статусу техперсоналу української компанії, процесу узгодження переліку підрядних організацій, розробці регламенту і графіків проведення відновлювальних робіт і опрацювання механізму оплати електроенергії.

"На даний момент на відповідь української сторони на проект дорожньої карти "ДНР", як і власної пропозиції України ми не отримали", - обурюється Талакіна.

Як повідомлялося раніше, 27 квітня на окупованій частині Донбасу відновилася робота українського мобільного оператора Vodafone. Ватажки "ДНР" неодноразово заявляли, що мають намір змусити українську компанію в порушення українського законодавства зареєструватися на окупованій території, платити "податки" окупантам і оплачувати спожиту електроенергію.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook