У "ДНР" вигадали "дорожню карту" Vodafone та вимагають гроші

Влада "ДНР" хоче нав'язати Україні "дорожню карту" по обслуговуванню мережі українського мобільного оператора Vodafone на окупованій території Донеччини

Про це терористичним ЗМІ заявила прес-секретар представника "ДНР" на Мінських переговорах Дениса Пушила Вікторія Талакіна, передає Depo.Донбас.

"ДНР" виступила з проектом "дорожньої карти" заходів з обслуговування мережі Vodafone на території "республік", - йдеться в повідомленні.

За її словами, в документі знаходяться пропозиції щодо визначення правового статусу техперсоналу української компанії, процесу узгодження переліку підрядних організацій, розробці регламенту і графіків проведення відновлювальних робіт і опрацювання механізму оплати електроенергії.

"На даний момент на відповідь української сторони на проект дорожньої карти "ДНР", як і власної пропозиції України ми не отримали", - обурюється Талакіна.

Як повідомлялося раніше, 27 квітня на окупованій частині Донбасу відновилася робота українського мобільного оператора Vodafone. Ватажки "ДНР" неодноразово заявляли, що мають намір змусити українську компанію в порушення українського законодавства зареєструватися на окупованій території, платити "податки" окупантам і оплачувати спожиту електроенергію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР