ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" віджимають приміщення і майно приватних нотаріусів "під потреби республіки"

У "ДНР" нотаріусам наказали віддавати свої особисті приміщення і майно "під потреби" терористичної нотаріальної контори

Depo.Донецьк
16 квітня 2018 22:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявила так звана "депутат" окупаційної "народної ради ДНР" Анастасія Селіванова, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на терористичні ЗМІ.

У "ДНР" не вистачає нотаріусів, які працюють за "законам респібліки".

Як зазначили в ОРДО в "нотаріальних округах "ДНР" немає постійно діючого нотаріуса. Туди нотаріуси приїжджають раз в тиждень і працюють за власним графіком. У чергу на прийом до нотаріуса в ряді випадків доводиться займати з 4-5 годин ранку. А чисельність бажаючих потрапити на прийом досягає 60 осіб.

Селіванова вказала на те, що на деяких нотаріальних конторах досі є вивіски з написом Міністерство юстиції України", - йдеться в сообщеніі.

Она нагадала, що з 1 січня 2019 року всі нотаріальні контори будуть "державними".

"Так, звичайно, погрозами можна змусити приватних нотаріусів написати заяву, але за фактом ніхто з них за зарплату в кілька тисяч рублів працювати не планує. Що буде після 1-го січня, ми все можемо припустити. Більш того, для відкриття державних контор необхідні приміщення, меблі та оргтехніка. Всього цього немає! Зате "міністерство юстиції" поспішило направити на адресу нотаріусів документ з проханням безоплатно надати своє особисте приміщення і майно під потреби "державної нотаріальної контори". Прекрасний спосіб формування матеріально-технічної бази державних нотаріальних контор", - заявила Селіванова.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook