У "ДНР" ватажкам бандформувань закидають шпигунство на користь Росії

У "ДНР" дійшли до того, що ватажкам бандформувань закидають шпигунство на користь Росії

Про це повідомив прибічник "ДНР" і російський пропагандист Олександр Жучковський, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що зазвичай, ватажків, яких він називає "офіцерами", арештовують за шпигунство на користь України, проте є випадки, коли їм закидали і шпигунство на користь Росії.

"...Один мій знайомий пожартував, що людину заарештували за шпигунство на користь Росії. Звучить як жарт, але я б не здивувався, якби це було правдою, враховуючи рівень абсурду і шпигуноманії в "ДНР", - зазначив Жучковський.

Він згадав, що вже чув про подібні усні звинувачення на адресу деяких "військових", які співпрацюють з представниками російських спецслужб.

"Такі звинувачення звучать від людей з українською самосвідомістю, які працюють в "МГБ" або "МВС" - в цих структурах чимало колишніх співробітників СБУ і української поліції", - написав Жучковський.

Він навів яскравий приклад, це сталося 20 грудня, коли в "МГБ" відзначали "День чекіста".

"На урочистих зборах одному офіцеру вручили грамоту, і той після вручення сказав "Служу Росії!" (Замість служу "ДНР") На наступний день до нього прийшли з перевіркою, веліли писати пояснювальну, на якій підставі він "служить Росії". Так що про "шпигунство на користь Росії" це вже не смішно", - написав Жучковський.

Він вважає, що у силових структурах "ДНР" "повно людей з українською самосвідомістю, для яких Росія - іноземна держава, а батьківщиною як і раніше є Україна".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас