"ДНР" зупиняє роботу шахт: Гірники масово вимагають зробити їм зарплати "як в Україні"

Триває процес зупинення виробничої діяльності вугледобувних підприємств на окупованих територіях Донбасу, працівники яких відправляються у вимушені неоплачувані відпустки

Depo.Донецьк
19 квітня 2017 10:54
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що з 17 квітня розпочалось переведення шахт ДП "Макіїввугілля" у режим водовідливу. Припинена також робота шахт "ім.Засядька" та "ім.Скочинського" через завантаженість складів за відсутності схем збуту продукції.

"З огляду на систематичну невиплату заробітної плати (за березень здійснені тільки на 50%) шахтарі направили на адресу "міністерства вугільної промисловості ДНР" колективне звернення з вимогою вирішити цю проблему та довести суму виплат до розміру українських", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що гірники шахти імені Засядька та ім. Скорчинського, на яких окупаційна "влада" ввела "зовнішнє управління", відправлені в неоплачувану відпустку, поки що до 26 квітня.

Як повідомлялось раніше, на окупованій території на початку березня було введено "зовнішнє управління" на 43 підприємствах української юрисдикції, в тому числі і на шахті ім. Засядька.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас