У "ДНР" розповіли, як пільгові черги Захарченка вплинули перетин двох КПВВ

Після введення пільгових черг час перетину двох контрольних пунктів угруповання "ДНР" не зменшилася

Як передає Depo.Донбас, про це розповів так званий "депутат ДНР" Сергій Свєрчков терористичним ЗМІ, мова йде про КПВВ "Олександрівка" і "Майорське" (Горлівка).

"Як я і обіцяв раніше, з 13 серпня мої помічники проводили моніторинг ситуації з перевезеннями до КПВВ, будучи рядовими пасажирами. За кількома напрямками істотних претензій немає. Проте ситуація з чергами, наприклад біля КПВВ "Олександрівка" і "майорських", не змінилася. Так, за повідомленнями перетинають пункти пропуску громадян, в черзі доводиться стояти більше чотирьох годин", - сказав він.

Свєрчков підкреслив, що цю інформацію підтверджує і представник адміністрації глави "ДНР".

Також він навів дані представників "митної служби" і "прикордонної служби" при "ДНР", які відзначають, що проходження пільговій черзі займає менше двох годин з урахуванням перевірки і реєстрації як самих громадян, так і транспортних засобів, "навіть найбільш містких автобусів" .

Свєрчков зазначив, що відбувається дублювання дій: перевіркою документів займаються і на самому КПВВ, і на під'їзді до нього, але вже представники "МВС ДНР".

У зв'язку з цим він пообіцяв звернутися до ватажка "ДНР", а також з'ясувати у "МВС ДНР" доцільність дублюючої перевірки документів.

8 серпня голова угруповання "ДНР" Олександр Захарченко доручив створити пільгові черги для "офіційних" перевізників, які доставляють людей до КПВВ.

В даний час на підконтрольній "ДНР" території Донецької області діє сім пропускних пунктів. Чотири розташовані на лінії зіткнення - "Горлівка", "Оленівка", "Олександрівка" і "Жовтень". Ще три знаходяться на кордоні з Росією - "Маринівка", "Успенка" і "Новоазовськ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас