ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" розповіли, як пільгові черги Захарченка вплинули перетин двох КПВВ

Після введення пільгових черг час перетину двох контрольних пунктів угруповання "ДНР" не зменшилася

Depo.Донецьк
16 серпня 2018 21:14
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це розповів так званий "депутат ДНР" Сергій Свєрчков терористичним ЗМІ, мова йде про КПВВ "Олександрівка" і "Майорське" (Горлівка).

"Як я і обіцяв раніше, з 13 серпня мої помічники проводили моніторинг ситуації з перевезеннями до КПВВ, будучи рядовими пасажирами. За кількома напрямками істотних претензій немає. Проте ситуація з чергами, наприклад біля КПВВ "Олександрівка" і "майорських", не змінилася. Так, за повідомленнями перетинають пункти пропуску громадян, в черзі доводиться стояти більше чотирьох годин", - сказав він.

Свєрчков підкреслив, що цю інформацію підтверджує і представник адміністрації глави "ДНР".

Також він навів дані представників "митної служби" і "прикордонної служби" при "ДНР", які відзначають, що проходження пільговій черзі займає менше двох годин з урахуванням перевірки і реєстрації як самих громадян, так і транспортних засобів, "навіть найбільш містких автобусів" .

Свєрчков зазначив, що відбувається дублювання дій: перевіркою документів займаються і на самому КПВВ, і на під'їзді до нього, але вже представники "МВС ДНР".

У зв'язку з цим він пообіцяв звернутися до ватажка "ДНР", а також з'ясувати у "МВС ДНР" доцільність дублюючої перевірки документів.

8 серпня голова угруповання "ДНР" Олександр Захарченко доручив створити пільгові черги для "офіційних" перевізників, які доставляють людей до КПВВ.

В даний час на підконтрольній "ДНР" території Донецької області діє сім пропускних пунктів. Чотири розташовані на лінії зіткнення - "Горлівка", "Оленівка", "Олександрівка" і "Жовтень". Ще три знаходяться на кордоні з Росією - "Маринівка", "Успенка" і "Новоазовськ".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook