У "ДНР" посадили "на підвал" директора донецького ринку

Окупанти звинувачують одного з директорів ринку Донецька в шахрайстві

Про це повідомляє терористичний ресурс, передає Depo.Донбас.

Відзначається, що причиною затримання директора донецькогоринка стала нібито скарга на те, що затриманий "за винагороду розміщував торгові місця поза територією ринку".

"Станислав Бондарев наладил коррупционную схему отримання грошових коштів від ринковиків за надання торгових місць згідно з договорами оренди, які знаходяться за межами території ринку "Околиця", на загальну суму близько 200 тисяч рублів", - йдеться у повідомленні.

"Ну, це те, що зуміли задокументувати. Тіньові обороти на ринках становлять мільйони рублів, мільйони. Не знаю як зараз, але до війни директор свердловського ринку "С" була в темі з бехамі і податковою поліцією і одним з видів заробітку була точно така ж схема. Я вже не кажу про сигаретний бізнес та інші нюанси. Просто Бондарева задушила жаба, менти були не в темі, а зараз будуть в темі ", - пише джерело.

Чоловіка можуть позбавити волі на два роки.

Раніше в Донецьку ліквідували стихійний ринк в районі залізничного вокзалу. Останнім часом в "ДНР" почалася публічна критика діяльності "держпідприємства "Ринки Донбасу" і безпосередньо екс-"міністра доходів та зборів" Олександра Тимофєєва, який втік на Росію після ліквідації ватажка "ДНР".

В. о. ватажка "ДНР" Денис Пушилін пообіцяв повернути "націоналізовані" ринки власникам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР