У "ДНР" підприємцям через український товар влаштували "маски-шоу"

Стало відомо про облави бойовиків на ринках в окупованій Горлівці на Донеччині

Depo.Донецьк
26 вересня 2017 13:51
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив журналіст Микита Сініцин з посиланням на власні джерела на окупованій території.

"Слідом за "маски-шоу" на Центральному ринку міста 24 вересня, автобуси з автоматниками вдень 25 вересня побували на Оптовому ринку Горлівки", - повідомив він.

За його даними, бойовики шукали український товар і інші "недопрацювання".

"Активно збирали штрафи і проводили показові затримання. Сьогодні багато оптовики не відкрились", - йдеться у повідомленні.

Сініцин зазначає, що місцеві підприємці кажуть, що практично щотижня відбуваються подібні "нальоти-рейди". Під час таких "перевірок" шукають до чого причепитися і за що оштрафувати. Вони зазначають, що декого це дратує, а інші звикли до подібного існування.

"Ринок в місті сьогодні практично єдине місце де можна щось заробити, от і стоять торговці у рядах. Правда, якщо пресинг у вигляді податків або штрафів зробить торгівлю остаточно невигідною, багато хто продумують запасні варіанти. Власне їх всього два - перейти в бюджетну сферу і отримувати там зарплату для тих, у кого є така можливість, або виїхати - для кого такої можливості немає", - повідомили місцеві.

Сініцин також уточнює, що за словами місцевих торговців, наразі на Центральному і Оптовому ринках міста зайнята велика частина торгових місць. На ринку "Універсам" - близько 50%, а ось ринок "Олександрія" поступово занепадає: там працюють не більше 30% торговельних місць.

"На інших ринках все ще гірше", - зазначає автор допису.

Нагадаємо, що 25 вересня озброєні бойовики "ДНР" оточили територію хлібозаводу в окупованій Горлівці.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас