У "ДНР" окупанти підвищили ставку ввізного "мита" на борошно з 3% до 50%

Окупаційна влада "ДНР" підвищила ставку ввізного мита на борошно з 3% до 50%

Про це повідомляють в соцмережах жителі підконтрольної бойовикам частини Донецької області, крім того, "постанова" "уряду" "ДНР" з сайту на даний момент зникла, передає Depo.Донбас з посиланням на "Остров".

З "1-го січня підвищено акциз на борошно з 3% до 50%. Що це буде означати для звичайного споживача? А те, що ціни на борошно і хліб можуть злетіти дуже пристойно. Подивимося звичайно, але хорошого годі й чекати. "Злі язики" припускають наступну схему: "На місцеве борошно можуть ввести гранично допустимі ціни, і вона потрапить в розряд дефіциту. А у вільному продажі буде за ринковою ціною, з урахуванням нових мит", - пише житель ОРДО під ніком Сеня Анатолич Варм.

У листопаді мешканці окупованої території Донецької області повідомляли про подорожчання хлібобулочних виробів. Ще раніше один з пропагандистів "руського міра", бойовик і сепаратист Євген Тінянскій (кличка - "Караул'") попереджав в соцмережах, що рівень врожаю зернових на полях окупованої частини Донецької області прогнозується значно нижче, ніж в 2017 році, що неминуче призведе до підвищення цін на хліб.

У грудні в магазинах окупованих населених пунктах спостерігався дефіцит борошна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас