ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" оголосили війну злісним неплатникам аліментів

У "ДНР" боржників з оплати аліментів на неповнолітніх дітей вносять до переліку осіб, яким обмежено право залишати межі "республіки"

Depo.Донецьк
9 серпня 2018 17:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють "Донецкие новости" з посиланням на ЗМІ підконтрольні терористам, передає Depo.Донбас.

"Відповідно до чинного законодавства ДНР, державному виконавцю надано право звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника (фізичної особи) або керівника боржника (юридичної особи) за межі Донецької народної республіки до виконання зобов'язань за рішенням", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі ухилення від виплат аліментів боржника також вносять до списку осіб, яким тимчасово заборонено залишати межі "республіки". Для цього дані про боржника передаються в "службу прикордонної охорони міністерства державної безпеки "ДНР".

Повідомляється, що у разі коли сума боргу неплатника перевищує суму платежів за 6 місяців, то за "законами ДНР" він підпадає під "кримінальну відповідальність".

"За II квартал 2018 року територіальним органам державної виконавчої служби до примусового виконання підлягав 15 001 виконавчий документ про стягнення аліментів. Завершено 1 399 виконавчих проваджень, з яких 165 виконано фактично", - йдеться в повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook