ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко намагається врятувати схему розкрадання російських грошей у "ДНР"

У керівництві "ДНР" розгорається черговий фінансовий скандал у зв'язку з причетністю ватажків бойовиків вищої ланки до розкрадання грошових коштів з Росії
Depo.Донецьк
27 травня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на групу "Інформаційний спротив". 

Повідомляється, що офіційно створена структура "Центр управління відновленням ДНР" (ЦУВ), діяльність якої базувалася на регулярному фінансуванні з РФ, використовувалася керівництвом "ДНР" для власного збагачення.

"Основні шляхи виведення грошової маси з Росії і їх подальше розкрадання складалися в перерахуванні коштів підконтрольним керівництву "ДНР" будівельним структурам з подальшим складанням фіктивних актів приймання виконаних робіт або взагалі невиконанням замовлених робіт", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цю інформацію донесли до російських "кураторів" зацікавлені "опозиціонери "ДНР", серед яких екс-глава "радбезу "ДНР" Олександр Ходаковскій. Результатом стала ревізійна перевірка діяльності ЦУВ.

"За результатами перевірки перевіряючими з РФ були задокументовані факти масштабного розкрадання цільових коштів. У підсумковому звіті комісії з РФ рекомендовано закрити проект ЦУВ, а "правоохоронцям "ДНР" провести розслідування злочинів місцевих чиновників, у результаті чого був допитаний "мер" Донецька і здійснений арешт його першого заступника",- повідомляють у "ІС".

Також відомо, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченко просити адміністрацію президента РФ продовжити роботу ЦУВ і наказав провести "розслідування" з подальшим покаранням окремих "посадових осіб", які гратимуть роль "цапів-відбувайлів".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас