ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Димитрові страйкують 90 шахтарів, вимагаючи виплати зарплати

У Димитрові проходить страйк працівників ДП«Красноармійськвугілля».
Depo.Донецьк
15 квітня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба управління МВС в Донецькій області, співробітники Димитрівського міськвідділу міліції забезпечують охорону громадського порядку в місцях страйку.

"Протиправних дій не відбувалося. Ситуація знаходиться під контролем", - йдеться у повідомленні.
За даними міліції 14 квітня до чергової частини від співробітників ДП «Красноармійськвугілля» надійшло повідомлення про припинення виробництва і початок страйку. На роботу не вийшли 90 шахтарів. Решта гірників знаходяться на своїх робочих місцях і забезпечують життєдіяльність шахт, що входять до складу підприємства.

Вимоги трудового колективу - виплата заборгованості із заробітної плати та призначення нового керівника підприємства для вирішення поточних проблем.
З числа співробітників ДП «Красноармійськвугілля» обрано голову страйкому, який взаємодіє з керівництвом шахт, і з міліцією, інформує про зміни обстановки.
Страйк проходить організовано. Життєдіяльність шахти підтримується. Порушень громадського порядку не допущено. Обстановка в місті спокійна.

За даними міліції, між учасниками страйку, адміністрацією шахт, представниками міської влади та керівництвом обласної та міської міліції налагоджено діалог.