ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Бурятії біженцям з Донбасу заборонили скаржитися на погані умови

Біженцям з України в Бурятії заборонили скаржитися журналістам на погані умови життя в Росії.
Depo.Донецьк
4 квітня 2015 20:57
ФОТО: depo.ua
В Бурятії біженцям з Донбасу заборонили скаржитися на погані умови
В Бурятії біженцям з Донбасу заборонили скаржитися на погані умови

Про це пише місцеве видання "Новая Бурятия", повідомляє Донбас.depo.ua.

1 березня у виданні була опублікована стаття "Біженці в Бурятії зіштовхуються з бюрократизмом та байдужістю", у якій розповідалося про долю декількох сімей українських біженців, які переїхали до Бурятії. Серед них була історія сім'ї Рахимових. Після коментаря в газеті до них прийшли працівники соціальної служби. Ольга Рахимова розказала, що чиновники у грубій формі заборонили їй спілкуватися з пресою.

"Приїхали, подивилися на умови у домі, усе записали. Обурилися тим, що я не працюю. Я пояснила, що не можу знайти роботу, тоді дали адресу і телефон роботодавця. А потім у дуже грубій формі почали розпитувати, як я вийшла на журналістів, навіщо скаржилася. І натякнули, що мені не слід спілкуватися з пресою", - розказала Ольга Рахимова.

У статті, яка так несподобалася працівникам соцслужб, Ольга розповіла про недбалість служб соцзахисту та халатність медперсоналу у лікарні. Також жінка скаржилася на непорозуміння з боку місцевих жителів, які вважають, що біженці повинні їхати назад на Україну.