Терористи запевняють, що вчений Козловський в "суді ДНР" погодився з усіма пунктами звинувачення

Донецького професора Ігоря Козловського окупанти "визнанили винним у незаконному придбанні, носінні та зберіганні боєприпасів"

Depo.Донецьк
19 травня 2017 23:59
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться в "вироку" так званого "Верховного суду ДНР", цитати з якого наводяться в повідомленні терористичного "суду" на його "офіційному сайті".

Ігоря Козловського "судді" "ДНР" називають "громадянин професор".

У повідомленні заявляється, що Козловський "12 грудня 2015 року, .. перебуваючи в салоні автобуса, що прямував сполученням Слов'янськ-Донецьк, на КПП "Зайцеве"... незаконно придбав: 2 корпуси ручних осколкових гранат наступального типу РГ-42, споряджені вибуховою речовиною групи бризантних нормальної потужності - тротилом, масою 105-110г; 2 уніфікованих запала ручних гранат, модернізовані, дистанційної дії типу УЗРГМ-2, споряджені вибуховими речовинами, що відносяться до категорії вибухових пристроїв, є в своїй сукупності ручними осколковими гранатами типу РГ-42".

Як стверджують в "ДНР", Козловський на відкритому судовому засіданні, в присутності двох захисників і представників ООН беззастережно погодився з усіма пунктами пред'явленого йому звинувачення.

При цьому "судді" цілком серйозно заявляють: "Як відомо, в Донецькій Народній Республіці цілком дозволено придбання та зберігання зброї для самооборони - пістолетів, карабінів, і т.д. але не снарядів, мін, гранат і тому подібних боєприпасів. Так що, зажадав би Козловський обзавестися зброєю для самооборони - забороняти йому це ніхто б не став".

"На жаль громадянин Козловський чомусь не прислухався до цих здорових і розумних попереджень", - роблять висновок "судді" "ДНР".

Нагадаємо, що на початку травня 2017 роки так званий "військовий трибунал" "ДНР" засудив відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського до 2 років і 8 місяців позбавлення волі.

Як повідомлялось раніше, бойовики погодилися включити вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського до списку заручників, яких планують звільнити

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас