ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Ташкент" зазіхає на новий "шматок": У "ДНР" вигадали, як ще витрясти грошей з місцевих

"Парламент "ДНР" планує проголосувати і ухвалити новий "закон" "Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів"

Depo.Донецьк
16 квітня 2018 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитр Тимчука.

Зазначається, що розробку даного "законопроекту" ватажок "ДНР" Олександр Захарченко особисто доручив профільному комітету "народної ради "ДНР".

"Даний "закон" буде багато в чому дублювати російський федеральний закон від 2002 року з аналогічною назвою. Також серед пунктів майбутнього "закону" - введення адміністративної відповідальності з подальшими штрафними санкціями на користь бюджету "ДНР", позбавлення водійських посвідчень і вилучення автотранспорту", - повідомляє Тимчук.

Він також зазначає, що контроль за розробкою зазначеної ініціативи покладено на праву руку "глави "ДНР", куратора економічного блоку "ДНР" - Олександра Тимофєєва, відомого за прізвиськом "Ташкент".

Нагадаємо, що на початку квітня Захарченко підписав "розпорядження" для створення "тимчасової міжвідомчої комісії з обстеження об'єктів незавершеного будівництва, будівельних майданчиків". Відзначається, що "розпорядження" зобов'язує "владу" окупованих населених пунктів підготувати і надати повну інформацію про недобудовані об'єкти до "міністерства доходів і зборів ДНР", яким керує Олександр Тимофєєв з позивним "Ташкент".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook