ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Створено інтерактивну карту ЗМІ на Донеччині: зона мовлення, ретранслятори, преса (ФОТО)

Активісти презентували у Києві інтерактивну карту ЗМІ Донецької області, що включає зону окупації
Depo.Донецьк
26 травня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на на Остров.

Повідомляється, що новий інтернет-ресурс "Інформаційна карта Донецької області" містить наступні дані: зона мовлення і місце розташування ретрансляторів телеканалів і радіостанцій, які ведуть мовлення на підконтрольній і непідконтрольною території; перелік і інформація про загальнонаціональні, обласних і міських друкованих виданнях; дані про місцеві інтернет-ЗМІ з проукраїнським і антиукраїнським контентом.

 Створено інтерактивну карту ЗМІ на Донеччині: зона мовлення, ретранслятори, преса (ФОТО) - фото 1

"Карта містить місця розташування вишок не тільки на підконтрольній українській владі території, але й на неконтрольованій. Вона містить 14 українських національних, 17 місцевих, 23 російські телеканали, 4 регіональних телеканалу, які здійснюють мовлення на непідконтрольною території області. Ми збираємо дані, хоча вони змінюються. Друковані ЗМІ також представлені на обох територіях ", - уточнив один з авторів і координаторів проекту  Володимир Литвинов.

Також повідомляють, що по всій окупованій території відбувається ретрансляція російського радіо. 

Цікавим показником за його словами, є той факт, що існують сайти, які присвячені виключно "ДНР", але їх редакція, проте, знаходиться на території РФ, і ведеться робота з території Росії.

"Один з цих сайтів офіційно зареєстрований як ЗМІ в РФ, про що вони гордо пишуть, приводячи номер свідоцтва і тд", - сказав Литвинов.

Він також поділився неприємним фактом, який відкрився в ході аналізу інформації та підготовки сайту "Інформаційної карти".

"Ми відкрили для себе дуже неприємну річ: найбільші проукраїнські пабліки в ФБ, які мають прив'язку до Донбасу мають близько 10 тис послідовників, в той час як найнепопулярніші пабліки про" Новоросію "в" Одноклассниках "мають близько 400 тис послідовників. Різниця колосальна" ,- сказав він.

У висновку Литвинов підкреслив, що "карта" є інструментом, в який постійно потрібно вносити зміни.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас