Військовий постане перед судом за жорстоке вбивство мешканця Авдіївки

Військова прокуратура передала до суду справу українського військового, який забив насмерть місцевого жителя в Авдіївці на Донеччині

Depo.Донецьк
18 жовтня 2017 12:20
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на Військову прокуратуру сил АТО, перед цим боєць викрав чоловіка і намагався змусити зізнатися у злочині, якого той не скоював.

Повідомляється, що військовослужбовець правоохоронного органу звинувачується у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 365 і п 3, 4 ч. 2 ст. 115 КК України.

"Майор хотів підвищити показники своєї діяльності і, перевищуючи надану йому владу, свідомо нехтуючи конституційними положеннями, правами і свободами людини і громадянина України, викрав місцевого жителя", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після цього він намагався вибити з викраденого зізнання у правопорушенні, до якого чолоівк не мав жодного відношення.

"Після цього військовик вивіз місцевого жителя за межі Авдіївки і з особливою жорстокістю, шляхом завдання численних і послідовних ударів, позбавив його життя", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас