Порошенко затягнув на нас зашморг: Ходаковський нарахував півтори тисячі втрат в "ДНР"

Екс голова "радбезу" ДНР Олександр Ходаковський нарахував півтори тисячі втрат в "ДНР" в обох корпусах

Depo.Донецьк
13 квітня 2017 13:09
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, зазначаючи, що президент Петро Порошенко обрав правильну тактику - вимотування бойовиків "Л-ДНР", оголосивши про відведення озбро'ння, передає Depo.Донбас.

"Порошенко поступово стягнув навколо нашої шиї зашморг і майже перекрив нам кисень. У Горлівку люди потрапляють такими шляхами, що на голову не натягнеш ", - написав Ходаковський.

Також він оприлюднив статистику найманців і бойовиків, які йдуть з лав "ДНР".

"А ви знаєте статистику наших втрат у вигляді безповоротно вибулих з різних причин з воюючих, в першу чергу, з підрозділів? Мінімум п'ятдесят чоловік в день. Увімкніть мізки і підрахуйте, шановні кроти: п'ятдесят на десять - п'ять сотень міри п'ятдесят на тридцять - півтори тисячі ... за місяць півтори тисячі з двох корпусів. Я думаю, ви приблизно уявляєте собі кількість бійців на передовій, і зможете провести ще одне нехитре обчислення, розділивши приблизну суму на кількість вибулих на місяць, щоб зрозуміти, скільки ми ще протримаємося ", - написав Ходаковський.

Нагадаємо, за даними української розвідки в "ЛНР" протягом двох місяців 28 "військовослужбовців" зі складу розвідувальної роти 7 окремої мотострілецької бригади подали рапорти на звільнення.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас