Полоненого в "ДНР" росіянина Манєкіна кинули у СІЗО з переламами

У Донецьку російський громадянин прихильник "ДНР" Роман Манєкін знаходиться в СІЗО з переламами

Depo.Донецьк
23 жовтня 2017 16:12
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написала російська активістка Дар'я Мітіна, передає Depo.Донбас.

За її словами, дружині Манєкіна вдалося з'ясувати, що він знаходиться в СІЗО Донецька, у нього переломи і інші фізичні пошкодженя.

"Ніяких побачень не дають, можливості передати їжу і ліки - немає. Силові органи мовчать, офіційно вони нічого не підтверджують, ніяких заяв ніхто не робив", - зазначила Мітіна.

Арешт, на думку Мітиної, пов'язаний з низкою критичних висловлювань Манєкіна на адресу деяких керівників "ДНР".

"Він останнім часом рясно писав в критичному тоні, говорив, що до всього готовий, включаючи арешт", - повідомила Мітіна.

"Крім того, за інформацією дружини Манекіна, на допиті, де вона була присутня, Романа запитували, на чому заснована його критика. Це наводить на роздуми, що його затримання - реакція на цю його критику", - розповіла Мітіна.

Поки ніяких відгуків на арешт Манєкіна з боку Росії не було.

Нагадаємо, 28 вересня знайомі Манєкіна повідомили на його прохання, що невідомі люди намагаються вломитися до нього у квартиру в Донецьку. Незабаром зв'язок із ним зник.

Його поплічники пов'язують викрадення з критикою на адресу "деяких важливих людей республіки", зокрема радника ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка - Казакова.

Згодом стало відомо, що Манєкіна утримують в полоні бойовики і катують, а також шиють йому шпигунство на користь Україні.

Читайте також: Він любив "ДНР", а вона його – не дуже: Як Манєкіна визнали українським шпигуном

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас