Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пункти

Бойовики "ДНР" і російські окупанти на окупованих територіях Донецької області забороняють спостерігачам СММ ОБСЄ проїжджати до окупованих населених пунктів

Як повідомляється в звіті СММ ОБСЄ станом на 22 травня 2019 року, наявному у відкритому доступі, передає Depo.Донбас,

"На блокпості на північ від н. п. Новоазовськ (непідконтрольний уряду, 40 км на схід від Маріуполя) озброєний член збройних формувань відмовив патрулю місії в проїзді на південь до населеного пункту і на схід в напрямку кордону з Росією", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на блокпості на схід від н. п. Олександрівське (кол. Рози Люксембург; непідконтрольний уряду, 90 км на південний схід від Донецька) озброєний член збройних формувань відмовив патрулю місії проїхати в напрямку н. п. Маркино (непідконтрольний уряду, 94 км на південь від Донецька), посилаючись на «проведення навчань із стріляниною на розташованому неподалік полігоні.

"В н. п. Козацьке (непідконтрольний уряду, 36 км на північний схід від Маріуполя) озброєний член збройних формувань відмовив СММ в проїзді на схід в сторону н. п. Порохня (непідконтрольний уряду, 40 км на північний схід від Маріуполя)", - йдеться у звіті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ОБСЕ