ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оператор "ДНР" похвалився запуском SMS і 3G

У "ДНР" заявили, що мобільний оператор бойовиків "Фенікс" запустив роботу мережі 3G для своїх абонентів в окупованих Донецьку, Макіївці та Горлівці

Depo.Донецьк
14 березня 2018 20:26
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться у терористичних ЗМІ.

"Сьогодні, 14 березня 2018 року, ДП "Республіканський оператор зв'язку" запустив роботу мережі третього покоління в повному обсязі в трьох містах "республіки" - Донецьку, Макіївці та Горлівці. На додаток до попередніх доступною передачі даних, абоненти отримали можливість здійснювати дзвінки і передавати SMS-повідомлення", - повідомив оператор терористів "Фенікс".

Також, там додали, що у планах компанії збільшення кількості 3G-базових станцій в інших великих містах "республіки".

Нагадаємо, що 14 березня у Мінську ТКГ домовилась з планом відновлення мобільного зв'язку в "ДНР".

Станом на кінець січня 2018 року у "ДНР" хвалилися, що вдалося продати більше 820 тисяч стартових пакетів мобільного оператора сепаратистів "Фенікс".

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook