Окупований Донецьк: "День республіки" замість матчів Ліги чемпіонів

У Донецьку окупанти збираються проводити футбольні матчі і свята на "Донбас Арені"

Depo.Донецьк
20 квітня 2017 20:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода".

Однак стан стадіону у Донецьку залишає бажати кращого. Футбольний клуб "Шахтар", якому належить стадіон, з березня цього року не має можливості контролювати спортивну арену.

"Це наш Шахтар - це гордий клуб", - під такі пісні фанатів проходили матчі на "Донбас-Арені" до початку військового конфлікту на Донбасі. Після стадіон став ареною "милосердя", там базувався штаб видачі гуманітарної допомоги. У березні 2017 збройні люди зайняли стадіон. Тепер бойовики збираються проводити там свої заходи. Як заявив Михайло Мішин, так званий "міністр молоді, спорту і туризму" угруповання "ДНР".

"Ми стрімко розвиваємося, і тут можна проводити все що завгодно, починаючи з боїв без правил, закінчуючи футбольним матчем. Та той же "день республіки", який в цьому році буде на стадіоні "Олімпійський". А чому б, в наступному році не провести його тут? "Донбас-Арена" буде служити тим же, чим і служила, приймати футбольні матчі", - сказав Мішин.

Без своєї команди стадіон не зможе цього зробити, вважає спортивний журналіст, редактор Данило Вереітін.

"Ця заява виглядає смішно, тому що всі ми прекрасно пам'ятаємо цю атмосферу на стадіоні, яка була під час матчів, під час Ліги чемпіонів і матчів збірної України. І мені дуже важко уявити, який захід вони (угруповання "ДНР" - ред.) там можуть провести, що б воно хоч приблизно відповідало тому рівню, який був до війни. Я був на стадіоні в травні минулого року, і там вже були проблеми з газоном, але тим не менше агрономи свою роботу виконували. Як це буде зараз, враховуючи, що Сергій Палкін говорив, що співробітникам стадіону заборонили туди вхід. Це все дуже сумно і печально, тому як ми пам'ятаємо, і сумуємо за тими часами, коли на "Донбас-Арені" збиралося 50 тисяч осіб", - расказал Вереітін.

Газон арени в гіршому стані, проте працівники клубу не мають доступу до стадіону. Зараз ситуацію з "Донбас-Ареною" в футбольному клубі не коментують, так як не можуть перевірити стан. Однак, раніше директор ФК "Шахтар" Сергій Палкін говорив, що без команди стадіон неможливий.

"По-справжньому "Донбас-Арена" сяяла, коли була переповнена вболівальниками, коли на ній грав і перемагав "Шахтар". І засяє вона знову тільки тоді, коли там, як і раніше, буде грати "Шахтар" з кращими клубами світу для своїх уболівальників. Коли там буде грати гімн Ліги чемпіонів. А поки "Шахтаря" на арені немає - вона не буде вже сяяти. І не засяє, поки клуб не повернеться додому. І те, що зараз відбувається в Донецьку, уболівальників "Шахтаря" і сотні тисяч людей, які дуже чекають команду додому, до цього моменту не наближає, а віддаляє", - резюмував Сергій Палкін.

Нагадаємо, окупанти Донецька провели екскурсію для журналістів з Росіїї та показали занедбаний стан "Донбас Арени".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас