ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Окупанти заборонили чоловікам виїжджати з ОРДЛО на Росію

Окупанти Донбасу заборонили виїзд чоловікам призовного віку на Росію

Depo.Донецьк
24 вересня 2018 23:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, передає Depo.Донбас.

"Окупаційна адміністрація приховано заборонила виїзд на територію РФ всім чоловікам призовного віку, незалежно від їх громадянства і обставин, при яких вони опинилися на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", - сказано в повідомленні.

Також, введені й інші обмеження громадянських прав для населення чоловічої статі. Зокрема, "правоохоронними органами" заборонено місцевим жителям перебувати на лікуванні не за місцем прописки, або проживати більше трьох діб в інших населених пунктах без реєстрації.

"Зазначені обмеження введені на вимогу російських слідчих органів і співробітників органів ФСБ РФ, які здійснюють розшук т.зв. військовослужбовців російсько-окупаційних військ, причетних до скоєння правопорушень та самовільного залишення місця служби. При цьому, під зазначеним приводом приймаються комплексні заходи щодо виявлення осіб, ухиляються від осіннього призову на військову службу в складі підрозділів з'єднань і частин 1 і 2 АК ВС РФ", - повідомили в Міноборони.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook