ОБСЄ: Мікроавтобус "Вантаж 200" курсує з "ДНР" на Росію

Місії ОБСЄ, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску "Гукове" і "Донецьк" у Ростовській області, що межують з окупованою частиною Донбасу, заявляють, що помітили на українсько-російському кордоні мікроавтобус з написом "Груз 200"

Як передає Depo.Донбас з посиланням на звіт місії, мікроавтобус перетнув кордон з Росії на окуповану частину Донбасу і повернувся.

"28 вересня о 15:20 Спостережна місія на прикордонному пункті "Донецьк" спостерігала за мікроавтобусом, який перетинав кордон з Російської Федерації в Україну. Мікроавтобус мав написи "Груз 200" та "Анубіс - похоронні послуги". Транспортний засіб був зареєстрований у Російській Федерації та у салоні перебувало четверо осіб", - наголошують в місії. Окремо сказано, що 26 вересня о 15:44 спостерігачі на цьому ж самому прикордонному пункті бачили мікроавтобус з російськими номерними знаками з написом "Ритуальні послуги - Вічність" (російською мовою). Цей транспортний засіб теж перетинав кордон з РФ на окуповану частину Донбасу. О 23:46 цей транспортний засіб повернувся назад в Росію", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook