ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найманець з Абхазії керує мережею "віджатих" супермаркетів в Донецьку

Деякі з приїжджих на Донбас найманців домагаються небачених результатів у "підприємництві"
Depo.Донецьк
17 квітня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua
Найманець з Абхазії керує мережею "віджатих" супермаркетів в Донецьку
Найманець з Абхазії керує мережею "віджатих" супермаркетів в Донецьку

Наприклад, найманець з Абхазії керує донецькою мережею супермаркетів, "віджатих" терористами "ДНР".

Про це пише блогер Kuzkin_otets, повідомляє Донбас.depo.ua.

"Воювати проти України на територію Донбасу "добровольці" їдуть не тільки з Росії, але, наприклад, ще й з Абхазії. Один з абхазьких найманців, хтось Ставрос Багатель, дослужився до посади заступника командувача "Республіканської гвардії ДНР "по з політико-виховної роботи . Ставрос цей - колишній спортсмен, володар чорного поясу з джиу-джитсу і учасник турнірів зі змішаних бойових мистецтв", - розповідає блогер.

І ось цей "спортсмен-політрук" раптом виявляється керівником нової торгової мережі в Донецьку - "Перший республіканський супермаркет".

"Але нова вона тільки за назвою. Насправді бойовики віджали магазини колишньої торговельної мережі "АТБ" і привласнили їх собі. І себе ж призначили керуючими. За основу логотипу мережі "Перший республіканський супермаркет", до речі, узятий герб Росії.

"Неважко здогадатися, що прибуток, який буде вилучатись власниками, піде на фінансування незаконних збройних формувань. Але хіба жителів Донецька хвилюють такі дрібниці", - розмірковує блогер. 

Доречі,  в окупованому Луганську  склалася аналогічна ситуація - "віджатий" АТБ там називається "Народний", "тримає" його дочка ватажка терористів "ЛНР" Плотницького.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, у березні повсталі проти Плотницького бойовики бандформування "Одеса" зламали його склад з краденою гуманітаркою і розкраденими з супермаркетів луганськими товарами.