ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На ЗНО зареєструвалися 15 тис. абітурієнтів з неокупованого Донбасу

На сьогодні на проходження ЗНО вже зареєструвалися 289 тис. абітурієнтів
Depo.Донецьк
14 квітня 2015 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це під час прямої телефонної лінії сайту "Луганський радар" розповів керівник Центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук, повідомляє Донбас.depo.ua.

У той же час він додав, що Центр не проводить окремого обліку абітурієнтів за місцем проживання.

"Коли людина реєструється для участі в ЗНО, вона реєструється за тим місцем, де вона хоче здавати тест", - зазначив він.

За його словами, наприклад, якщо абітурієнт проживає на окупованій території, а хоче здавати тести в іншій області, він може зареєструватися будь-де на території України.

"Таких, які у нас зареєструвалося по Донецькій та Луганській областях, я маю на увазі ті території, які контролюються Українською державою, у нас 15 тис.", - зазначив Лікарчук.

Нагадаємо, випускники з населених пунктів Донецької та Луганської областей, тимчасово неконтрольованих державною владою, а також з АР Крим та м.Севастополь, які встигли зареєструватися на ЗНО до 20 лютого, будуть складати тестування з усіх предметів за розкладом основної сесії.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, окупаційна влада підконтрольної "ДНР" Донецької області пообіцяла студентам "віджатих" в України навчальних закладів до 2016 року почати видачу дипломів російського зразка.