На ЗНО зареєструвалися 15 тис. абітурієнтів з неокупованого Донбасу

На сьогодні на проходження ЗНО вже зареєструвалися 289 тис. абітурієнтів

Про це під час прямої телефонної лінії сайту "Луганський радар" розповів керівник Центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук, повідомляє Донбас.depo.ua.

У той же час він додав, що Центр не проводить окремого обліку абітурієнтів за місцем проживання.

"Коли людина реєструється для участі в ЗНО, вона реєструється за тим місцем, де вона хоче здавати тест", - зазначив він.

За його словами, наприклад, якщо абітурієнт проживає на окупованій території, а хоче здавати тести в іншій області, він може зареєструватися будь-де на території України.

"Таких, які у нас зареєструвалося по Донецькій та Луганській областях, я маю на увазі ті території, які контролюються Українською державою, у нас 15 тис.", - зазначив Лікарчук.

Нагадаємо, випускники з населених пунктів Донецької та Луганської областей, тимчасово неконтрольованих державною владою, а також з АР Крим та м.Севастополь, які встигли зареєструватися на ЗНО до 20 лютого, будуть складати тестування з усіх предметів за розкладом основної сесії.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, окупаційна влада підконтрольної "ДНР" Донецької області пообіцяла студентам "віджатих" в України навчальних закладів до 2016 року почати видачу дипломів російського зразка.