На Тернопільщині військовий ремонтував будинок доньці командира взводу та отримував за це "бойові" виплати
На Тернопільщині ДБР викрило командира взводу, який майже рік нараховував підлеглому "бойові" за ремонт будинку своєї доньки
- Тернопіль
-
21 січня 2025 12:39

Про це повідомляє пресслужба ДБР, передає Depo.Тернопіль.
За інформацією правоохоронців, військовослужбовці підрозділу були залучені до виконання завдань у зоні бойових дій. У квітні 2023 року командир взводу запропонував підлеглому солдату не їхати на передову, а відремонтувати будинок його доньки на Тернопільщині. За це він пообіцяв військовому нараховувати усі бойові доплати.
Підлеглий погодився і до грудня 2023 року не перебував на службі, а працював на приватному будівництві. За цей час солдату безпідставно нарахували та виплатили понад 1 млн грн грошового забезпечення та доплат за нібито участь в бойових діях.
Командиру повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від до 6 років.
Солдату, який працював на будівництві замість служби, повідомлено про підозру в ухиленні від несення служби (ч. 4 ст. 409 КК України). Передбачене статтею покарання – позбавлення волі на строк до 10 років.
Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Розслідування триває, встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності. Також вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.
Нагадаємо, СБУ затримала головного психіатра ЗСУ, який за час повномасштабної війни розбагатів на понад 1 млн доларів США.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:29Поліція викрила шахраїв, які ошукали ЗСУ та виробників дронів майже на 11 млн грн ФОТО Відео
- 12:35Жителька Тернопільщини напала з ножем на свого батька
- 15:35В Україні йде сніг, а в Карпатах покрив подекуди сягає 30 см (ФОТО,ВІДЕО) ФОТО Відео
- 22:20Хвороби відступають: За тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 знизилась на 22%
- 13:23На Тернопільщині німецька вівчарка напала на дитину: В дівчинки пошматоване обличчя та зламана щелепа
- 11:20Житель Тернопільщини продавав автомобілі, завезені в Україну для потреб ЗСУ
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 11:16У Тернополі розшукують неповнолітню вихованку реабілітаційного центру (ФОТО) ФОТО
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 10:46На Тернопільщині під час отримання 17,5 тис. доларів хабаря затримали поліцейського, що мав допомогти ухилянту уникнути мобілізації
- 09:11Росіяни намагалися завербувати ще одного підлітка на Тернопільщині
- 10:19У Тернополі під час спроби вчинити теракт затримали 14-річну школярку ФОТО
- 09:59До 1 млн грн на розвиток громад: чим важливий конкурс "Час діяти, Україно!" та як отримати кошти на соціальні проєкти
- 16:24 Рашисти пропонували підірвати держустанови шестикласнику у Тернополі: той повідомив про це поліцію
- 11:00Учня однієї з шкіл на Тернопільщині намагалися завербувати спецслужби РФ
- 12:21На Тернопільщині помер залишений у квартирі на кілька днів трирічний малюк: Розтин показав, що дитина не їла щонайменше три дні
- 10:43На Тернопільщині ТЦК надіслав повістку полеглому бійцю
- 11:08На Тернопільщині у двох чоловіків знайшли бойові гранати ФОТО
- 08:17Російське військо поцілило у критичний об’єкт на Тернопільщині