ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії визнали, що в Донецьку життя значно гірше ніж в Краматорську та Маріуполі

В окупованому Донецьку життя значно гірше ніж у найближчих українських містах Краматорську та Маріуполі

Depo.Донецьк
12 жовтня 2018 21:58
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це пише російське видання "МК".

"Неафішованою метою кураторів "ДНР" було утримувати рівень життя населення на 10% вище ніж на підконтрольних Україні територіях. Однак, у ході війни ця мета загубилася. Зараз у Донецьку життя значно гірше ніж у найближчих українських Краматорську та Маріуполі. Хоча ще чотири роки тому на того, що таке б сказав, подивилися б як на божевільного", - йдеться у повідомленні.

За їх даними, більшості випадків пенсія не перевищує трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зарплати лікарів і вчителів коливаються в районі 4-5 тисяч, а за рахунок добавок і перепрацювань можуть досягти 9-11 тисяч рублів.

"Це зараз у "ДНР" вважається "пристойним доходом". Плачевна ситуація пояснюється тим, що роботи не в бюджеті в Донецьку дедалі менше. А з погляду Красного Луча чи Ясинуватої донецькі умови видаються раєм. Люди їздять щодня вздовж лінії фронту з цих міст до Донецька за заробітною платою 7 тисяч рублів, витрачаючи на дорогу півтори тисячі рублів на місяць. Багаті люди в Донецьку - ті, хто отримує 30 тисяч - це начальники департаментів уряду, депутати та комбати, а місцевий середній клас починається з доходу 12 тисяч рублів", - зазначається у виданні.

Нагадаємо, помічник президента РФ Владислав Сурков зустрівся у Москві з і. о. ватажка "ДНР" Денисом Пушиліним. Сурков пообіцяв підвищення зарплат на окупованій території Донбасу. Щоправда, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вперше чує про плани Москви взяти на себе підвищення зарплат у "ДНР".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook