На КПВВ "Майорське" попередили про ймовірні труднощі з перетином

Поблизу КПВВ "Майорське" з 10 грудня починають ремонтувати високовольтні лінії, що може стати причиною тимчасового знеструмлення і нестабільної роботи баз даних на пункті пропуску

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-служба штабу ООС.

"З 10.12.2018 р. до 14.12.2018 р. в районі населеного пункту Майорськ Донецької області з боку підконтрольної уряду України території будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на високовольтних лініях "Вуглегірська ТЕС – Центральна №1" та "Вуглегірська ТЕС – Макіївка", - повідомляє

Зазначається, що з 8:00 до 16:00 можливі труднощі при перетині лінії розмежування, тому існує можливість, що українські прикордонники не встигнуть пропустити всіх громадян.

"Командування Об'єднаних сил просить громадян з розумінням поставитись до можливих труднощів та врахувати дану інформацію під час планування поїздок через лінію розмежування", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, усі КПВВ вздовж лінії розмежування працюють за зимовий графіком роботи. Тобто перетнути лінію розмежування можна з 8-ї години ранку до 17:00.

Нагадаємо, що днями українські прикордонники рятували більше 40 людей, яких бойовики кинули на ніч у "сірій зоні" біля КПВВ "Майорськ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас