ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Донеччині у квітні обіцяють роздати дев'ять квартир для переселенців

У Покровську на Донеччині у квітні має відбутися розподіл квартир, придбаних для переселенців

Depo.Донецьк
20 березня 2018 17:01
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє ТК Орбіта.

"До 31 березня поточного року Покровський центр надання адміністративних послуг приймає заяви від внутрішньо переміщених осіб на надання тимчасового житла. Уже в квітні має відбутися розподіл дев'яти квартир, придбаних для проживання осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту, за кошти міського бюджету Покровська і Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ України", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що претенденти на першочергове виділення квартир визначаться, виходячи з системи балів, на які впливають соціальний статус і матеріальне становище сім'ї, кількість дітей, наявність дітей з інвалідністю, дітей під опікою і інші фактори.

"Ми продовжуємо формувати базу осіб, які потребують житла. Надалі вона буде використовуватися для інших проектів і програм. Нагадую, що квартири будуть надаватися в тимчасове користування на термін від одного року з правом продовження до трьох років - за умови, що людина продовжить залишатися внутрішньо переміщеним особою і після закінчення року подасть відповідну заяву", - розповіла секретар міськради Ірина Сущенко.

Вон аткож повідомила, що завдяки позитивному досвіду участі Покровська в пілотному проекті з придбання житла для переселенців до міської влади стали звертатися міжнародні та громадські благодійні організації з пропозиціями продовжити співпрацю в цій сфері.

"Донори пропонують програми пільгового кредитування на покупку житла, його надання з подальшим правом придбання, інші варіанти. Після створення бази даних ми маємо намір більш тісно співпрацювати з роботодавцями Покровська в питаннях надання житла їх працівникам, зареєстрованим як ВПЛ", - каже Сущенко.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook