На Донеччині сапери "чистять" кладовища до поминальних днів

Понад сто кладовищ обстежені на підконтрольній українській владі території Донецької області з метою виявлення і вилучення вибухонебезпечних предметів

Depo.Донецьк
20 квітня 2017 17:28
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, з посиланням на "Остров" про це сказав заступник начальника Головного управління ГСЧС України в Донецькій області Андрій Даник на прес-конференції в Краматорську.

Повідомляється, що на даний момент близько 20 вибухонебезпечних предметів було знайдено і знищено під час обстеження кладовищ на території регіону.

"Завданням номер один є забезпечити обстеження кладовищ. Зараз наші розрахунки працюють в цьому напрямку. І вже ми обстежили понад сто кладовищ по Донецькій області. Ще планується обстежити близько сорока. Роботи ми плануємо завершити завтра, щоб люди могли піти в суботу-неділю", - сказав він.

За словами Даніка, цього року представники ДСНС працюють за новою схемою: обстежують кладовища, а потім передають їх під охорону Нацполіціі.

Він також прокоментутвав можливості закриття для відвідування кладовищ в населених пунктах, які потрапляють під обстріл.

"Для того, щоб люди змогли відвідати могили рідних, буде зроблено все можливе", - зазначив Доник.

За його словами, в разі, якщо кладовище буде не очищено повністю від вибухонебезпечних предметів, то буде чітко відмаркована зона, яку можна відвідувати, і представники Нацполііціі будуть відповідно проінструктовані.

Нагадаємо, що на Луганщині лісник підірвався на міні під час обходу ділянки лісу поблизу блокпосту бойовиків.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас