На Донеччині чергова теплоелектростанція зупинила роботу

На Донеччині Слов'янська теплоелектростанція компанії Донбасенерго припинила виробництво електроенергії

Depo.Донецьк
18 квітня 2017 14:01
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на Міністерство енергетики та вугільної промисловості, 5 з 6 ТЕС припинили роботу.

"Наразі в роботі лишається Луганська ТЕС, яка працює відокремлено від ОЕС України і є єдиним стабільним джерелом електрики для північній частині Луганської області", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що запасів дефіцитного антрацитового вугілля на складах Луганської ТЕС, що входить до складу найбільшого приватного енергохолдингу ДТЕК, вистачить на 44 діб роботи.

Згідно з повідомленням, станом на 18 квітня, запаси вугілля на складах Луганської ТЕС складають 172 тис. тонн, споживання в добу 3,9 тис. тонн.

Запаси антрациту на складах Придніпровської ТЕС - 30,8 тис. тонн вугілля, на Слов'янській ТЕС - 39,3 тис. тонн, на Трипільській ТЕС - 41,6 тис. тонн, на Зміївській ТЕС - 49,3 тис. тонн.

"Дані станції зупинені для накопичення вугілля до початку літнього максимуму навантажень в енергосистемі, а також для виконання ремонтів. У разі необхідності енергоблоки можуть бути оперативно включені в роботу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 5 квітня з метою економії вугілля зупинили роботу Трипільська ТЕС ( "Центренерго") і Придніпровська ТЕС (ДТЕК). А 6 квітня роботу припинила Зміївська ТЕС ( "Центренрего"), 11-го - Криворізька ТЕС (ДТЕК).

Нагадаємо, що наприкінці березня у Кам'янському Дніпропетровської області через нестачу коксу з Алчевська зупинився Дніпровський металургійний комбінат.

Крім того, повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на диверсифікації поставок енергетичного вугілля.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас